KONST / Litografier / Färglitografi 4605341
nr 460 5341
Färglitografi
Signerad. " tre damer" 162/190, 42x35
Utrop:
100 kr
Såld:
450 kr
måndag 2 april 2007
kl 17:11:16
100 kr
200 kr
300 kr
400 kr